Spek onze Clubkas!

nieuws
Rabobank Clubkas Campagne
door:
Roy

Rabobank Parkstad Limburg draagt het verenigingsleven in onze regio een warm hart toe. Daarom organiseert zij ook dit jaar weer de Rabobank Clubkas Campagne voor verenigingen en stichtingen. De Rabobank Parkstad Limburg stelt weer € 150.000,- beschikbaar! Ook popkoor Thirdwing doet hieraan mee!

Stemmen

Van 18 tot en met 31 mei mogen alle leden & klanten van Rabobank Parkstad Limburg stemmen uitbrengen op hun favoriete vereniging en/of stichting. Elke stem is geld waard! De waarde van een stem wordt bepaald aan hand van een staffel. Hoe meer stemmen hoe hoger het te verdelen bedrag en dus ook wat wij ontvangen. Daarom is het voor ons belangrijk dat er gestemd wordt.

Oproep aan iedereen!

Bent u lid of klant van Rabobank Parkstad Limburg, steun dan ons koor! Kijk voor meer informatie op de website van de Rabobank. Alvast bedankt voor uw stem!

Reacties


afbeelding van Pascalle

Je mag drie stemmen uitbrengen, twee voor Thirdwing en een voor een andere vereniging.

Als je geen derde stem weet stem uit te brengen stem dan op Jokola, ik heb mijn stem uitgebracht naar hun. Hopenlijk doet Jokola hetzelfde voor ons.