In memoriam: Guy Hoenen

nieuws
Guy Hoenen
Thirdwing met Guy Hoenen
door:
Roy

De afgelopen week bereikte ons het droevige bericht dat Guy Hoenen is overleden. Hij was dirigent van Popkoor Thirdwing van 1987 tot 1996. Guy kwam ons koor dirigeren in een moeilijke tijd, ons ledenaantal was gedaald tot 22 en we moesten als het ware weer opnieuw beginnen. In de negen jaar dat Guy voor ons koor stond is het ledenaantal gestegen tot 40. Hij zorgde voor een goede basis om weer te groeien. Dit werd al snel duidelijk toen we in 1992 de tweede plaats behaalden in de finale van de Limburgse Zangersdagen, die plaatsvonden in het pas geopende Theater aan het Vrijthof in Maastricht. Guy speelde ook mooi dwarsfluit en ondersteunde zo onze band. Hij stond altijd open voor suggesties, hij was een dirigent waar onze muziekcommissie goed mee kon samenwerken. Ook zijn hartelijke lach zullen velen zich nog kunnen herinneren.
Popkoor Thirdwing dankt Guy Hoenen voor 9 jaar trouwe dienst en we wensen zijn familie heel veel sterkte in deze moeilijke dagen!

Namens dirigent, bestuur en leden van Popkoor Thirdwing.
Marcel Siebers, voorzitter